تورهای تابستان :)برای سفرهای تابستانی هنوز آماده نشده اید !

پل هوایی لنکاوی مالزی

لنکاوي مالزی مجمع الجزايري متشکل از حدود صد جزيره است و در نقطه اي که تنگه مالاکا با آبهاي درياهاي آندامان برخورد مي کند واقع شده است. جواهر کده که رسما با نام لنکاوي شناخته مي شود، در سواحل شمال غربي مالزي قرار دارد. بسياري از جزاير لنکاوي از جنگل هاي انبوه پوشيده شده و غير مسکوني هستند. در روزگاران کهن اين جنگل ها به دليل تودرتو بودن مکان هاي مناسبي براي دزدان دريايي به شمار مي رفتند.با اين حال امروزه، تعدادي از جزاير لنکاوي به مکان هايي عجيب تبديل شده اند که باعث جذب بازديدکنندگاني از سراسر جهان شده است. بزرگترين اين جزاير, جزيره پولائو لنکاوي است که جزيره افسانه اي لقب گرفته است و نام مجمع الجزاير نيز از همين جزيره گرفته شده است. اگر خريد بيشتر شما را راضي مي کند، جزيره لنکاوي مي تواند جاي مناسبي براي شما باشد.

پل هوایی لنکاوی (Langkawi Sky Bridge) یکی از معروف ترین پل های کابلی در جهان است که در نزدیکی تله کابین جزیره لنکاوی در غرب مالزی واقع شده است. ارتفاع پل ۷۰۰ متر از سطح دریا و طول آن ۱۲۵ متر و عرض پیاده روی آن ۱٫۸ متر است. هرچند ظاهری رعب آور دارد اما از ایمنی بالایی برخوردار است. وجود دو ورودی مثلثی شکل بر روی پل استراحتگاهی است که عابران می توانند مناظره اطراف را بیشتر ببینند و از این طبیعت زیبا و همیشه سبز لذت ببرند .

با تغییرات ایجاد شده در پل اکنون ساختار اصلی آن با فولاد ضد زنگ بازسازی و مسیر شیشه ای به طول ده متر در میانه پل برای ایجاد منظره دیدنی گردشگران احداث شده است.در روی این پل شما زیبایی جنگل و آسمان را یکجا احساس می کنید و در بعضی مواقع این پل در مه سفیدی غرق می شود که شما به سختی چند قدمی خود را می بینید و تمام این ها زیبایی هایی است که فقط می توانید روی این پل هوایی زیبا احساس کنید.

 

۰۱

۰۲

۰۳

۰۴

۰۵

۰۶

۰۷

۰۸

۰۹

ارسال یک دیدگاه :)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *