تورهای تابستان :)برای سفرهای تابستانی هنوز آماده نشده اید !

بالن سواری در کاپادوکیا ترکیه

ترکیه بعنوان یک کشور توریستی ، جاهای زیادی برای تفریح دارد . امکانات گردشگری ترکیه ، ساعات خوشی را برای شما در این کشور خوش آب و هوا رقم خواهد زد . از تفریحات ترکیه که تجربه ای فراموش نشدنی برای هرکسی ست ، مشاهده منظره کاپادوکیا از داخل بالن های هوای گرم ست . کاپادوکیا از دیدنی های ترکیه است و بالن سواری بر فراز کاپادوکیا در واقع تجربه ای متفاوت با هر سفر دیگری می باشد.
لذت و هیجان بالن سواری بر فراز کاپادوکیا یکی از خاص ترین قسمت های سفرتان است . شما همچنین می توانید در این سفر ترکیه بر فراز آسمان کاپاوکیا به همراه کبوتران نظاره گر کلیساهای مجلل و ستون های دودکش های پریان که در اشکال اهرام ، مخروط ها و قارچ ها و کلاه های مختلف می باشند ، نیز باشید و لحظات خوشی را از تور ترکیه بخاطر بسپارید .
شرکت های مختلفی ارائه دهنده این پرواز ها هستن که تفاوتشون در قیمتشونه، که اونم مربوط میشه به اندازه سبد بالون، تعداد مسافرین، کیفیت صبحانه و پذیرایی و میزان ارتفاعی که پرواز میکنند. برنامه ی تمام این شرکت ها از صبح زود، هنگام طلوع آفتاب شروع میشه تا شرکت کنندگان بتونند طلوع آفتاب رو در حال پرواز ببینند. طول پرواز هم ۶۰ و یا ۹۰ دقیقه هست و اکثر خلبان ها، زمان زیادی را صرف نشان دادن « دودکش های جن و پری » و « تپه های رنگین کمانی توفا » در دره های منطقه می کنند.
از بین تمام شرکت ها، مجهزترین و معروفترینشون، رویال بالون هست و قیمت بالن سواری تمام شرکت ها تقریبا از ۱۶۰ یورو شروع میشه.

فاصله کاپادوکیا تا آنکارا ۲۸۳ کیلومتر، تا کایسری ۷۰ کیلومتر و تا قونیه ۲۴۰ کیلومتر هست.

 

۰۰

۰۱

۰۲

۰۳

۰۴

۰۵

۰۶

۰۷

۰۸

۰۹

 

۱۰

۱۱

۱۲

ارسال یک دیدگاه :)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *