فستیوال فرش گل بروکسل

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک

این میدان در بروکسل، به مدت ۲۰ سال است که با فرشی از گل های طبیعی تزئین شده است. به نظر شگرف و فوق العاده است پس در تورلند همراه ما باشید تا با این فرش گل بیشتر آشنا شوید.

دنبال تور خارجی ارزان هستی؟ تورهای خارجی در سراسر جهان ....
تور خارجی لینک بالا را کلیک کن

بلژیک کشوری است که هر ساله در آن، بگونیا به میزان بسیار زیادی رشد می کند. به همین منظور، بروکسل برای نشان دادن زیبایی های خود به تمام جهان، از سال ۱۹۷۱ میلادی تا کنون، یک جشنواره فرش گل را ترتیب داده است که در آن، بهترین باغبان گنت به محل بزرگی در میدان مرکزی شهرستان می آیند، و بر روی تخته سنگ آن، یک فرش گل و بلبل چند هزار فوتی درست می کنند.

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک
هم مردم محلی و هم میهمانان پایتخت بلژیک، می توانند از بالکن تالار شهر بروکسل به تماشای این مناظر فوق العاده زیبا بنشینند و لذت ببرند. این جشنواره سنتی چهار روز طول می کشد.

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک
برنامه ریزی و طراحی این فرش گل دو سال طول می کشد و چیدمان آن معمولا در حدود چهار ساعت زمان می برد که صدها نفر از باغبان با تجربه و تعدادی از داوطلبان مشتاق به اجرای الگوی این فرش گل می پردازند.

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک
هر سال، ترکیب و طرح و نقش فرش گل به موضوعات مختلفی اختصاص داده می شود. در سال های گذشته، میدان مرکزی بروکسل با فرش بزرگداشت موتزارت، باغ ورسای، قرون وسطی و کیمیاگری، هنر نو، و آفریقا تزیین شده بود.

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک

در سال ۲۰۱۶، به مناسبت ۱۵۰ امین سالگرد دوستی بین بلژیک و ژاپن، طراحی فرش گل به این موضوع اختصاص داده شده است، و طراحی با ۶۰،۰۰۰ بگونیا در تقریبا ۲۰،۰۰۰ فوت مربع انجام گرفته است. در این فستیوال، طراحان از سبک کلاسیک بلژیکی و ژاپنی برای الگوی فرش استفاده کردند که نماد چهار فصل بود.

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک، سال 2016

مراسم افتتاحیه جشنواره فرش گل، در ۱۲ اوت با همراهی مادام باتر فلای جاکومو پوچینی انجام شد و فستیوال با یک نمایش آتش بازی با شکوه و جذاب درست بالای فرش گل به پایان رسید.

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک

فستیوال فرش گل بروکسل، بلژیک

نظرتون راجع به این فستیوال چیه؟؟؟

امیدوارم خوشتون اومده باشه.

دنبال تور برای آخر این هفته هستی؟ تورهای طبیعت گردی یک روزه و چند روزه در سراسر ایران ....
تور طبیعت گردی لینک بالا را کلیک کن
در مورد سفر سوالی دارید؟ همکاران ما در تورلند آماده پاسخگویی به شما هستند...
۰۲۱-۸۸۹۳۳۰۱۶ مشاوره رایگان
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

فستیوال فرش گل بروکسل
5 (100%) 1 vote
به اشتراک بگذارید:

زمانیکه با تورلند آشنا شدم، سرزمین کوچک من وسعت پیدا کرد، قدم به دنیای تازه ای گذاشتم که لحظه به لحظه اش شگفتی شده و دنیای من ابعاد جهان رو به خودش گرفته... حالا من هر روز در سفرم و همیشه همسفرهای دوست داشتنی و خوش مشرب در تورلند کنارم هستند.

On فستیوال فرش گل بروکسل

  • من امسال برای جشنواره فرش گل بلژیک که البته طرحش مکیزیکی بود حضور داشتم…بینهایت زیبا و هنرمندانه هست. شو نور و صدای آخر مراسم هم فوق العاده بود.

جوابی بنویسید::

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.