ساختمان امپایر استیت، جلوه ی شکوه منهتن

جذاب ترین بخش خط افق نیویورک، منهتن است که می توان گفت تمام زیبایی و شکوه آن به خاطر وجود بلندترین ساختمان شهر، یعنی امپایر استیت دوست داشتنی است و منهتن بدون ساختمان امپایر استیت اصلا منهتن نیست. ما به شما قول می دهیم که به محض ورود به نیویورک به دنبال این ساختمان خواهید گشت و با دیدن آن بی شک عاشق آن خواهید شد.

ساختمان امپایر استیت

دنبال تور خارجی ارزان هستی؟ تورهای خارجی در سراسر جهان ....
تور خارجی لینک بالا را کلیک کن

ساختمان امپایر استیت یک برج ۱۰۲ طبقه ی تجاری است که در محله ی منهتن در شهر نیویورک، ایالات متحده آمریکا واقع شده است. ساختمان امپایر استیت در تقاطع خیابان پنجم و خیابان سی و چهارم قرار گرفته است و در طول سال‌ها به یکی از نمادهای کلان‌شهر نیویورک تبدیل شده است.

برج امپایر استیت از سال ۱۹۳۱ تا سال ۱۹۷۲ میلادی، و تا پیش از ساخته شدن مرکز تجارت جهانی، بلندترین آسمان‌خراش در جهان بود.

ساختمان امپایر استیت

در اینجا بهترین جاهایی که شما می توانید ساختمان امپایر استیت را ببینید به شما معرفی خواهیم کرد. در تورلند همراه ما باشید.

بر فراز سکوی بازدید راکفلر سنتر (تاپ آف د راک)

بر فراز سکوی بازدید راکفلر سنتر (تاپ آف د راک)

یکی از بهترین جاها برای دیدن ساختمان امپایر استیت، راکفلر سنتر است.

راکفلر سنتر یا مرکز راکفلر، مجموعه‌ای از ۱۹ ساختمان تجاری و اداری در میدانی در محله ی منهتن در شهر نیویورک است.

راکفلر سنتر بین خیابان ۴۸ و ۵۱ نیویورک قرار دارد. استودیوهای مرکزی شبکه ان‌بی‌سی نیز در اینجا قرار دارد.

وقتی به بالاترین طبقه ی راکفلر سنتر می روید، از سکوی بازدید (سکوی مشاهده) به راحتی بهترین چشم انداز و منظره را از ساختمان امپایر استیت خواهید داشت. مناظر از بالای این ساختمان یونیک و فوق العاده زیبا هستند.

از خیابان های منطقه فِلَت‌آیرن

نیویورک، ایمپایر استیت

یکی دیگر از جاهایی که به شما چشم انداز خوبی از ساختمان امپایر استیت می دهد منطقه فِلَت‌آیرن است.

ساختمان فِلَت‌آیرن یکی از بلندترین ساختمان‌های شهر نیویورک بود که در سال ۱۹۰۲ میلادی در محله منهتن ساخته شد که در طول سال‌ها بدلیل اهمیت معماری نامتعارف و مکان تاریخی آن به یکی از نمادهای کلان‌شهر نیویورک تبدیل شده است.

ساختمان فِلَت‌آیرن در تقاطع خیابان‌های ششم، بیست و سوم و برادوی و در روبروی تقاطع میدان مدیسون قرار گرفته است.

با رفتن به ساختمان فِلَت‌آیرن و قدم زدن در حوالی پارک میدان مدیسون، شما می توانید عکس های فوق العاده از خود و زیبایی های نیویورک بگیرید.

سوار بر کشتی های کروز در سراسر منهتن

نیویورک، چشم انداز ایمپایر استیت از روی کروز

با رزرو کردن کروز و گردش در اطراف منهتن، شما می توانید یک نمای پانوراما و جذاب از زیبایی های ساختمان امپایر استیت و خط افق اطراف آن داشته باشید. در صورت امکان این فرصت را از دست ندهید.

پارک ایالتی ایست ریور، خیابان کنت، ویلیامزبرگ

نیویورک، چشم انداز ایمپایر استیت از پارک ایالتی ایست ریور

در ویلیامزبرگ، بروکلین، پارک ایالتی زیبای ایست ریور برخی از بهترین چشم انداز های افق منهتن را به شما ارائه می دهد. در تعطیلات آخر هفته، در پارک بازار مواد غذایی و بازار کهنه فروش ها (فروش اشیا ارزان قیمت یا دست دوم) نیز برقرار است.

بر فراز ساختمان امپایر استیت

ساختمان امپایر استیت

و بالأخره باید به شما بگویم بهترین جا برای دیدن ساختمان امپایر استیت، رفتن به خود امپایر استیت است. به بالای ساختمان امپایر استیت بروید. در سکوی بازدید (سکوی مشاهده)، چشم انداز و مناظر حیرت انگیز و جذابی از منهتن در انتظار شما هستند. این مناظر به حدی زیبا هستند که نفس ها را در سینه حبس می کنند.

دنبال تور برای آخر این هفته هستی؟ تورهای طبیعت گردی یک روزه و چند روزه در سراسر ایران ....
تور طبیعت گردی لینک بالا را کلیک کن
در مورد سفر سوالی دارید؟ همکاران ما در تورلند آماده پاسخگویی به شما هستند...
۰۲۱-۸۸۹۳۳۰۱۶ مشاوره رایگان
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

ساختمان امپایر استیت، جلوه ی شکوه منهتن
4 (80%) 1 vote
به اشتراک بگذارید:

من از دوره نوجوانی به حوزه تولید محتوا علاقمند شدم و با روی کار اومدن رسانه‌های اجتماعی، تصمیم گرفتم به صورت جدی در زمینه تولید محتوا در این رسانه‌ها، به فعالیت بپردازم. به شدت به مد، موسیقی بین ‌المللی، آشپزی مدرن و بازی‌های ویدئویی علاقه دارم و زمان فراغتم هم صرف همین موارد می‌کنم.

جوابی بنویسید::

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.