تور برزیل

داغ ترین مقصد توریسیتی جهان

10 شب و 11 روز همسفر ما در تور برزیل
آژانس پرشیا تور، برگزار کننده تور برزیل
مشاهده تور برزیل و دریافت تخفیف

تور برزیل ، سفری هیجان انگیز به سرزمین سامبا ، ساحل و کارناوال ها

اگه فیلم تور برزیل رو تماشا کرده باشید ، حتما وسوسه شدید که به برزیل سفر کنید. تور برزیل واقعا یه گزینه فوق العاده اس برای کسایی که چیزی فراتر از لذت می خوان. تجربه ساحل و تفریحات آبی ، لذت از فستیوال ها و نمایش های فوق العاده ، بازدید از بناهای تاریخی و هر لذتی که فکرش رو بکنید در تور برزیل گنجونده شده. اون هم تو کشوری که یکی از داغ ترین مقاصد توریستی در دنیا است. اگه برای تور برزیل آماده اید ، باید بهتون بگم که واحد پول برزیل رئال هست و حدودا معادل 1300 تومنه. بهترین هتل و دیدنی ها در برنامه سفر تور برزیل برای شما در نظر گرفته شده که در بخش های بعدی می تونین مطالعه کنید.تور ترکیبی برزیل بهترین روش مسافرت به برزیل هست ، چون شما دغدغه رزور هتل و بلیت و ویزا ندارید ، هم تو هزینه هاتون صرفه جویی می کنید و هم راهنماهای تور برزیل برای وقت شما با دقت برنامه ریزی می کنند. ترکیبی بودن هم به این دلیل خوبه که چند شهر رو در یه سفر می بینید. شهرهایی که کارشناسان ما جوری برای تور برزیل انتخاب کردند که مکمل همدیگه باشند. قراره به ریودوژانیرو ، سائوپائولو و فوز دو ایگواسو بریم و مجموعه متنوعی از تفریحات رو تجربه کنیم.

ریودوژانیرو

بنشسته بر سایه مسیح

سائوپائولو

سرزمین ملیت ها و آیین یهود

به فوز دو ایگواسو

جایی برای تلاقی مرزها

سفر به ریودوژانیرو برزیل

ریودوژانیرو یکی از اصلی ترین پایه های تور برزیله. این شهر فوق العاده اس چون هم ساحل داره و هم کوهستان جذاب. اگه مسافر تور برزیل هستین باید بهتون بگیم که سواحل کاپاکابانا و ایپانما سواحل معروف ریودوژانیرو هستند و اگه تور برزیل شما با مناسبتی همراه بشه ، از کارناوال های عظیم ریودوژانیرو نهایت لذت رو می برید. مسافرین تور برزیل می تونند شادی واقعی و موسیقی پر هیجان رو تو وجودشون احساس کنند چون شهر ریو مهد سامبا – رقص و موسیقی آیینی برزیله.

سفر به ریودوژانیرو برزیل

سفر به سائوپائولو برزیل

سائوپائولو پای دوم تور برزیل هست. تفریحات سائوپائولو ، یه جورایی جذابیت های ریودوژانیرو رو کامل می کنه. به همین دلیله که هر دو شون در برنامه های تور برزیل قرار می گیرند. سائوپائولو که بهش سامپا هم می گند ، زندگی شبونه پر جنب و جوشی داره و آیین های غذایی فوق العاده. کسایی که می خواهند بخشی از برنامه تور برزیل رو به خرید اختصاص دهند سامپا جای مناسبی برای این کاره. در ضمن این شهر ساختمون های قدیمی خیلی جذاب و آسمون خراش های منحصر به فردی داره. تجربه مواجهه با فرهنگ های مختلف دلیل دیگه ای هست که سامپا در برنامه تور برزیل قرار بگیره. ساکنین سائوپائولو هم برزیلی ، هم ژاپنی و هم ایتالیایی هستند. یه بلیت و چند تا سفر٬ جالبه نه؟

سفر به سائوپائولو برزیل

سفر به فوز دو ایگواسو برزیل

هر چند تور برزیل با بازدید از ریو و سامپا تقریبا کامل می شه اما تجربه بازدید از یه شهر منحصر به فرد ، دلیلی اه برای اضافه کردن فوز دو ایگواسو به تور برزیل. فوز دو ایگواسو یه جورایی برزیل ، آرژانتین و پاراگوئه رو به هم وصل می کنه. آبشار ایگواسو که یکی از جاذبه های منحصر به فرد آمریکای لاتین ، داخل فوز دو ایگواسو قرار داره.

سفر به فوز دو ایگواسو برزیل

رزرو و خرید تور برزیل

برای خرید تور برزیل و سفر به مقصدی در دوردست ها انتخاب درست خیلی اهمیت داره. برگزارکننده ای که کیفیت مناسبی داشته و تور برزیل رو با قیمت واقعی ارائه بده. احترام به زمان مسافر در تور برزیل و هر تور دیگه ای از مهم ترین اولویت هاست. ما از بین همه برگزارکنندگان تور برزیل ، اصلی ترین و باکیفیت ترین گزینه رو برای شما انتخاب کردیم. شما در تور برزیل ، برنامه گشت و گذار حساب شده دارین و تور گایدهای آشنا به برزیل شما رو همراهی می کنن هتل های 5 ستاره با کلاس جهانی برای تور برزیل انتخاب شده تور برزیل با پرواز امارات انجام می شه شما در تور برزیل ، سه تا از توریستی ترین شهرهای برزیل رو می شناسین.

مزایای رزرو تور برزیل در تورلند

مشاهده ی کلیه اطلاعات هتل های تور برزیل

در پکیج تور برزیل تمامی اطلاعات هتل های ریودوژانیرو ٬ هتل های سائوپائولو و هتل های فوز دو ایگواسو به همراه فیلم٬ عکس٬ امکانات رفاهی هتل٬ موقعیت مکانی روی نقشه و فاصله تا دیدنی های برزیل فراهم گردیده است.


قیمت تور برزیل

تورلند با همکاری آژانس پرشیا تور (مجری اختصاصی تور برزیل) تضمین بهترین قیمت تور برزیل و بهترین کیفیت تور برزیل را به شما می دهد.


دریافت کد تخفیف تورلند

با استفاده از سیستم ثبت درخواست تور تورلند شما می توانید به ازای هر نفر کد تخفیف تور برزیل به مبلغ 760,000 تومان از سیستم دریافت نمایید. یادآور می شویم که روی تورلند شما برای همه تورها می توانید یک کد تخفیف ویژه از سیستم دریافت نمایید.

آژانس پرشیا تور ، برگزارکننده تور برزیل

برگزاری تور برزیل پیچیدگی های خاص خودش رو داره. آژانس پرشیا تور برگزارکننده با کیفیت ترین تور برزیل در ایرانه و این کیفیت هم دلایل خودش رو داره. اول اینکه پرشیا تور 10 ساله که در زمینه گردشگری فعاله و دوم اینکه تجربه سال ها پذیرش توریست های خارجی به ایران ، مقدمات اجرای باکیفیت تور برزیل رو براش فراهم کرده. تلاش ما در تورلند معرفی باکیفیت ترین و امن ترین برگزارکننده های تور برزیله و پرشیا تور به خاطر احترام زیادی که برای مسافرینش قائله ، حتما لحظات خوبی رو در تور برزیل برای شما فراهم می کنه.

هتل های تور برزیل

با توجه به اقامت مسافران در سه شهر ریودوژانیرو ٬ سائوپائولو و فوز دو ایگواسو در تور برزیل آژانس پرشیا تور هتل های زیر را روی پکیج ارائه میدهد:

هتل پنج ستاره جی دبلیو شهر ریودوژانیرو با امتیاز 8.1 از دیدگاه کاربران booking

هتل پنج ستاره هتل داس کاتاراتاس شهر فوز دو ایگواسو با امتیاز 9.6 از دیدگاه کاربران booking

هتل پنج ستاره هتل رنسانس شهر سائوپائولو با امتیاز 8.8 ازد دیدگاه کاربران booking

برنامه سفر تور برزیل

تهران به سائوپائولو

روز اول: رسیدن به سائوپائولو، ترانسفر فرودگاهی، رسیدن به هتل، ترانسفر محلی از هتل به مرکز شهر

روز دوم: گشت شهری سائوپائولو، صرف ناهار بوفه همراه با دسر (بدون نوشیدنی) (Angelica Grill)سائوپائولو به فوز دو ایگواسو

روز سوم: خروج از هتل، ترانسفر به فرودگاه سائوپائولو جهت عزیمت به ایگواسو، رسیدن به ایگواسو، ترانسفر به هتل، صرف شام در هتل (بدون نوشیدنی)

روز چهارم: ترانسفر به آبشار ایگواسو، گشت آبشار از سمت برزیل (ساعت کاری: 9:00 الی 18:00)، گشت قایق تندرو رودخانه بالای آبشار همراه با ورودیه و راهنمای طبیعت گردی، گشت هلیکوپتر بر فراز آبشار به مدت 10 دقیقه، ناهار در رستوران parto canoos در سمت برزیل (بدون نوشیدنی)، بازدید از پارک پرندگان همراه با ورودی، نمایش فولکلوریک همراه با شام و راهنمای انگلیسی زبان (بدون نوشیدنی)

روز پنجم: روز آزاد در ایگواسو همراه با شام در هتل (بدون نوشیدنی)فوز دو ایگواسو به ریودوژانیرو

روز ششم: خروج از هتل، ترانسفر به فرودگاه ایگواسو، عزیمت به ریو، ترانسفر از فرودگاه به هتل

روز هفتم: گشت کوه کله قندی با تله کابین و همراه با گشت شهری پانورامیک، گشت favel ریو (3 ساعت) همراه با راهنمای محلی، شب ترانسفر برای نمایش محلی یا شام همراه با راهنما، صرف شام (Carretao Ipanema Churrascavia) در خانه استیک برزیلی محلی همراه با بار سالاد و دسر استاندارد (بدون نوشیدنی)

روز هشتم: گشت تمام روز همراه با راهنما، کوه کورکوادو با هزینه ورودی (ساعت کاری 8:00 الی 19:00، دقت داشته باشید که ساعت کاری ممکن است بدون هیچ اطلاع قبلی و به علت مشکلات فنی یا آب و هوایی تغییر کند)، صرف ناهار (Confeitaria Colombo Centro) در Art Nouveau (بدون نوشیدنی)

روز نهم: روز آزاد در ریو

روز دهم: گشت اختیاری جزایر گرمسیری اطراف ریو همراه با ورودی، ناهار در جزیره بدون نوشیدنی (زمان تور حدود 10 ساعت)

روز یازدهم: خروج از هتل، ترانسفر به فرودگاه روز دوازدهم: پرواز بازگشت به ایران

با این حال اگر سوالی در رابطه با تور برزیل براتون پیش آومد با همکاران ما در تورلند تماس بگیرید تا با اطلاعات کامل به کشور برزیل سفر کنید.
تماس با مشاوران تورلند
021-88633922
کانال تلگرام تورلند