تور استرالیا

استرالیا: 0 مورد یافت شد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به تور استرالیا

پرفروش ترین تورهای استرالیا

راهنمای رزرو تور استرالیا از تورلند

بررسی و انتخاب تور
از طریق فرم جستجو بالا صفحه٬ شهر استرالیا را انتخاب و سپس از منو باز شونده روبرو گزینه تورهای استرالیا را انتخاب نمایید. در این صفحه شما لیستی از تورهای استرالیا را مشاهده خواهید کرد. این تورها توسط آژانس های معتبر مختلفی اجرا می شوند. همچنین این امکان را دارید که تمامی تورهای استرالیا را بر أساس قیمت و زمان اجرا لیست کنید.
رزرو آنلاین تور
پس از آن که تور استرالیا را انتخاب کردید در صفحه بعدی اطلاعات کامل تور شامل: تاریخ های برگزاری٬ اطلاعات پرواز٬ لیست هتل ها٬ برنامه سفر٬ خدمات تور٬ مدارک مورد نیاز و ... آمده است. حالا برای رزرو آنلاین تور استرالیا بایستی از طریق فرم سمت چپ تاریخ مد نظرتان به همراه هتل و تعداد اتاق و مسافران را انتخاب نمایید تا سیستم قیمت نهایی را محاسبه کرده و آماده ثبت رزرو شما شود.
رزرو تلفنی تور
همانند مرحله قبل پس از انتخاب تور استرالیا شما میتوانید از طریق شماره تماس ثبت شده در باکس سمت چپ صفحه اطلاعات هر تور با آژانس مربوطه تماس حاصل فرمایید و رزرو خود را به صورت تلفنی نهایی نمایید. ! توجه تنها در رزرو آنلاین تور شما امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند را خواهید داشت.

برخی از ویژگی های رزرو تور استرالیا در تورلند

امکان رزرو تور استرالیا از معتبرترین آژانس های کشور
تورلند با همکاری معتبرترین آژانس های کشور این امکان را فراهم کرده است تا شما با کیفیت ترین تورهای استرالیا را با خیال آسوده رزرو نمایید.
مشاهده تمام اطلاعات هتل های استرالیا
امکان مشاهده٬ بررسی و انتخاب هتل های موجود در هر پکیج تور استرالیا به همراه تصاویر هتل٬ امکانات رفاهی٬ موقعیت مکانی و امتیاز کاربران و ...
تضمین بهترین قیمت
تمامی تورهای استرالیا روی سیستم تورلند توسط برترین و معروف ترین آژانس های معتبر کشور اجرا خواهند شد به همین جهت شما از طریق تورلند میتوانید بهترین و پایین ترین قیمت را تهیه نمایید.
امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند
اعضای تورلند میتوانند از تخفیفات دوره ای تور استرالیا (۵ تا ۱۵ ٪) بهره مند شوند.
از نقطه نظر کاربران

کانال تلگرام تورلند