تور مادرید

مادرید: 0 مورد یافت شد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به تور مادرید

پرفروش ترین تورهای مادرید

تور مادرید و جاذبه های گردشگری آن

مهمترین دیدنی های مادرید

راهنمای رزرو تور مادرید از تورلند

بررسی و انتخاب تور
از طریق فرم جستجو بالا صفحه٬ شهر مادرید را انتخاب و سپس از منو باز شونده روبرو گزینه تورهای مادرید را انتخاب نمایید. در این صفحه شما لیستی از تورهای مادرید را مشاهده خواهید کرد. این تورها توسط آژانس های معتبر مختلفی اجرا می شوند. همچنین این امکان را دارید که تمامی تورهای مادرید را بر أساس قیمت و زمان اجرا لیست کنید.
رزرو آنلاین تور
پس از آن که تور مادرید را انتخاب کردید در صفحه بعدی اطلاعات کامل تور شامل: تاریخ های برگزاری٬ اطلاعات پرواز٬ لیست هتل ها٬ برنامه سفر٬ خدمات تور٬ مدارک مورد نیاز و ... آمده است. حالا برای رزرو آنلاین تور مادرید بایستی از طریق فرم سمت چپ تاریخ مد نظرتان به همراه هتل و تعداد اتاق و مسافران را انتخاب نمایید تا سیستم قیمت نهایی را محاسبه کرده و آماده ثبت رزرو شما شود.
رزرو تلفنی تور
همانند مرحله قبل پس از انتخاب تور مادرید شما میتوانید از طریق شماره تماس ثبت شده در باکس سمت چپ صفحه اطلاعات هر تور با آژانس مربوطه تماس حاصل فرمایید و رزرو خود را به صورت تلفنی نهایی نمایید. ! توجه تنها در رزرو آنلاین تور شما امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند را خواهید داشت.

برخی از ویژگی های رزرو تور مادرید در تورلند

امکان رزرو تور مادرید از معتبرترین آژانس های کشور
تورلند با همکاری معتبرترین آژانس های کشور این امکان را فراهم کرده است تا شما با کیفیت ترین تورهای مادرید را با خیال آسوده رزرو نمایید.
مشاهده تمام اطلاعات هتل های مادرید
امکان مشاهده٬ بررسی و انتخاب هتل های موجود در هر پکیج تور مادرید به همراه تصاویر هتل٬ امکانات رفاهی٬ موقعیت مکانی و امتیاز کاربران و ...
تضمین بهترین قیمت
تمامی تورهای مادرید روی سیستم تورلند توسط برترین و معروف ترین آژانس های معتبر کشور اجرا خواهند شد به همین جهت شما از طریق تورلند میتوانید بهترین و پایین ترین قیمت را تهیه نمایید.
امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند
اعضای تورلند میتوانند از تخفیفات دوره ای تور مادرید (۵ تا ۱۵ ٪) بهره مند شوند.
از نقطه نظر کاربران

راهنمای سفر مادرید
مادرید را بهتر بشناسید...
هتل های مادرید
معرفی هتل های مادرید ...
دیدنی های مادرید
معرفی دیدنی های مادرید ...
کانال تلگرام تورلند