تور مونیخ

مونیخ: 0 مورد یافت شد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به تور مونیخ

پرفروش ترین تورهای مونیخ

تور مونیخ و جاذبه های گردشگری آن

مهمترین دیدنی های مونیخ

راهنمای رزرو تور مونیخ از تورلند

بررسی و انتخاب تور
از طریق فرم جستجو بالا صفحه٬ شهر مونیخ را انتخاب و سپس از منو باز شونده روبرو گزینه تورهای مونیخ را انتخاب نمایید. در این صفحه شما لیستی از تورهای مونیخ را مشاهده خواهید کرد. این تورها توسط آژانس های معتبر مختلفی اجرا می شوند. همچنین این امکان را دارید که تمامی تورهای مونیخ را بر أساس قیمت و زمان اجرا لیست کنید.
رزرو آنلاین تور
پس از آن که تور مونیخ را انتخاب کردید در صفحه بعدی اطلاعات کامل تور شامل: تاریخ های برگزاری٬ اطلاعات پرواز٬ لیست هتل ها٬ برنامه سفر٬ خدمات تور٬ مدارک مورد نیاز و ... آمده است. حالا برای رزرو آنلاین تور مونیخ بایستی از طریق فرم سمت چپ تاریخ مد نظرتان به همراه هتل و تعداد اتاق و مسافران را انتخاب نمایید تا سیستم قیمت نهایی را محاسبه کرده و آماده ثبت رزرو شما شود.
رزرو تلفنی تور
همانند مرحله قبل پس از انتخاب تور مونیخ شما میتوانید از طریق شماره تماس ثبت شده در باکس سمت چپ صفحه اطلاعات هر تور با آژانس مربوطه تماس حاصل فرمایید و رزرو خود را به صورت تلفنی نهایی نمایید. ! توجه تنها در رزرو آنلاین تور شما امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند را خواهید داشت.

برخی از ویژگی های رزرو تور مونیخ در تورلند

امکان رزرو تور مونیخ از معتبرترین آژانس های کشور
تورلند با همکاری معتبرترین آژانس های کشور این امکان را فراهم کرده است تا شما با کیفیت ترین تورهای مونیخ را با خیال آسوده رزرو نمایید.
مشاهده تمام اطلاعات هتل های مونیخ
امکان مشاهده٬ بررسی و انتخاب هتل های موجود در هر پکیج تور مونیخ به همراه تصاویر هتل٬ امکانات رفاهی٬ موقعیت مکانی و امتیاز کاربران و ...
تضمین بهترین قیمت
تمامی تورهای مونیخ روی سیستم تورلند توسط برترین و معروف ترین آژانس های معتبر کشور اجرا خواهند شد به همین جهت شما از طریق تورلند میتوانید بهترین و پایین ترین قیمت را تهیه نمایید.
امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند
اعضای تورلند میتوانند از تخفیفات دوره ای تور مونیخ (۵ تا ۱۵ ٪) بهره مند شوند.
از نقطه نظر کاربران

راهنمای سفر مونیخ
مونیخ را بهتر بشناسید...
هتل های مونیخ
معرفی هتل های مونیخ ...
دیدنی های مونیخ
معرفی دیدنی های مونیخ ...
کانال تلگرام تورلند