تور روسیه

روسیه: 0 مورد یافت شد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به تور روسیه

پرفروش ترین تورهای روسیه

راهنمای رزرو تور روسیه از تورلند

بررسی و انتخاب تور
از طریق فرم جستجو بالا صفحه٬ شهر روسیه را انتخاب و سپس از منو باز شونده روبرو گزینه تورهای روسیه را انتخاب نمایید. در این صفحه شما لیستی از تورهای روسیه را مشاهده خواهید کرد. این تورها توسط آژانس های معتبر مختلفی اجرا می شوند. همچنین این امکان را دارید که تمامی تورهای روسیه را بر أساس قیمت و زمان اجرا لیست کنید.
رزرو آنلاین تور
پس از آن که تور روسیه را انتخاب کردید در صفحه بعدی اطلاعات کامل تور شامل: تاریخ های برگزاری٬ اطلاعات پرواز٬ لیست هتل ها٬ برنامه سفر٬ خدمات تور٬ مدارک مورد نیاز و ... آمده است. حالا برای رزرو آنلاین تور روسیه بایستی از طریق فرم سمت چپ تاریخ مد نظرتان به همراه هتل و تعداد اتاق و مسافران را انتخاب نمایید تا سیستم قیمت نهایی را محاسبه کرده و آماده ثبت رزرو شما شود.
رزرو تلفنی تور
همانند مرحله قبل پس از انتخاب تور روسیه شما میتوانید از طریق شماره تماس ثبت شده در باکس سمت چپ صفحه اطلاعات هر تور با آژانس مربوطه تماس حاصل فرمایید و رزرو خود را به صورت تلفنی نهایی نمایید. ! توجه تنها در رزرو آنلاین تور شما امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند را خواهید داشت.

برخی از ویژگی های رزرو تور روسیه در تورلند

امکان رزرو تور روسیه از معتبرترین آژانس های کشور
تورلند با همکاری معتبرترین آژانس های کشور این امکان را فراهم کرده است تا شما با کیفیت ترین تورهای روسیه را با خیال آسوده رزرو نمایید.
مشاهده تمام اطلاعات هتل های روسیه
امکان مشاهده٬ بررسی و انتخاب هتل های موجود در هر پکیج تور روسیه به همراه تصاویر هتل٬ امکانات رفاهی٬ موقعیت مکانی و امتیاز کاربران و ...
تضمین بهترین قیمت
تمامی تورهای روسیه روی سیستم تورلند توسط برترین و معروف ترین آژانس های معتبر کشور اجرا خواهند شد به همین جهت شما از طریق تورلند میتوانید بهترین و پایین ترین قیمت را تهیه نمایید.
امکان استفاده از تخفیفات ویژه تورلند
اعضای تورلند میتوانند از تخفیفات دوره ای تور روسیه (۵ تا ۱۵ ٪) بهره مند شوند.
از نقطه نظر کاربران

 سفر به سنت پترزبورگ
سفر به سنت پترزبورگ
کانال تلگرام تورلند