فیلم روستای گیتورن ونیز هلند

715 نمایش
پنجشنبه 5 مرداد 1396
کد نمایش
اشتراک گذاری

روستای گیتورن هلند یا ونیز هلند حدودا در سال ۱۲۳۰ میلادی ساخته شده و اکثر مردم دنیا آرزو دارن تا در روستای شگفت انگیز گیتورن زندگی کنن.در روستای گیتورن هلند هیچ جاده و خیابونی وجود نداره و حتی هیچ وسیله حمل و نقل مدرنی اجازه ورود به این روستا رو نداره .تنها راه عبور و مرور در روستای گیتورن هلند مسیر های آبی و پل ها  هستن . در این روستا بیش از ۱۷۶ پل کوچک و بزرگ وجود داره.


ونیز هلند یک مکان توریستی فوق العاده اس. توریست ها برای ورود به ونیز هلند باید ماشین های خودشونو  خارج از روستا گذاشته و با  پای پیاده وارد گیتورن بشن و یا اینکه با قایق در مسیر های آبی پارو بزنن .حتی استفاده از قایق های موتوری یا برقی هم داخل روستای گیتورن امکان پذیر نیست و فقط قایق های بی سر و صدا می تونن در مسیر های آبی قرار بگیرن . همچنین فصل سرما که رودخونه ها یخ میزنن در ونیز هلند و روی رودخانه گیتورن مراسم پاتیناژ برگزار می شه.بودن تو ونیز هلند که از خود ونیز هم ونیزتره واقعآ لذتبخشه.


بی سر و صدا بودن  تو ونیز هلند بسیار پر اهمیته بطوریکه در وبسایت گیتورن هلند نوشته شده بلندترین صدایی که بصورت معمول در این روستا می شنوید صدای اردک ها و یا دیگر پرندگانه.

از نقطه نظر کاربران

{{ comment.username }}
{{ comment.shamsi_created_at }}

{{ comment.body }}