رودخانه ۵ رنگ در کشور کلمبیا

رودخانه Caño Cristales واقع در کشور کلمبیا از عجایب این کشور می باشد. این رودخانه که با نام پنج رنگ نیز شناخته می شود، همه ساله عده زیادی را به ملاقات خویش می کشاند.

رودخانه Caño Cristales واقع در کشور کلمبیا از عجایب این کشور می باشد. این رودخانه که با نام پنج رنگ نیز شناخته می شود، همه ساله عده زیادی را به ملاقات خویش می کشاند. شما برای بازدید از این زیبا روی می بایست به استان Serrania de la Macarena province سفر کنید.
به علت غلظت بالای رسوبات موجود در این آب، هیچ موجود زنده ای اعم از ماهی ها دیده نمی شوند. علاوه بر پنج رنگ، این رودخانه دلپذیر با نام مایع رنگین کمانی (The Liquid Rainbow) نیز معرفی می شود. عده ای به آن لقب زیبا ترین رودخانه جهان را می دهند هر چند که شاید از دیدگاه بعضی دیگر نمونه های زیبا تری هم وجود داشته باشد.
زرد، آبی، سبز، سیاه، سفید و خصوصا رنگ قرمز از چشم انداز های رودخانه ی Caño Cristales به شمار می رودند. رنگ ها عموما زنده و پر نشاط، و همگی بیانگر حس تازگی می باشند.

دنبال تور خارجی ارزان هستی؟ تورهای خارجی در سراسر جهان ....
تور خارجی لینک بالا را کلیک کن

۰۰

این رودخانه آبشار های بسیاری نیز دارد که به زیبایی اش می افزاید. از انواع سنگ در این رودخانه می توان یافت. حتی نمونه هایی که جز در این منطقه جای دیگری پیدا نمی شوند. زیر آب زلال این رودخانه، فستیوالی از انواع سنگ ریزه، تخته سنگ و گودال های کوچک و بزرگ است.

۰۱

محل جغرافیایی خاص این رودخانه، همه چیز را هیجان انگیز تر می کند. چرا که منطقه ی Serrania de la Macarena province دقیقا مرز های ۳ اکوسیستم متفاوت را پوشش می دهد. Andes the ، the Eastern Llanosو  the Amazon rainforest همین اکوسیستم های حیرت آور هستند.

۰۲

از انواع گیاهان و جانواران در اطراف این رودخانه دیده می شوند. اما همان طور که قبلا اشاره کردیم، به دلیل اشباع رسوبات در آب رودخانه، هیچ گونه حیات یا ذرات ریزی به چشم نمی خورد. و همین امر به زلال بودن آب کمک به سزایی کرده است. ولی آنچه که این رودخانه را رنگین کمان کرده است، گیاهان خاصش است !

۰۳

اگر شما نیز از طالبان دیدار این رودخانه ی با شکوه هستید، ابتدا می بایست به the municipality واقع در Serrania de la Macarena provinceسفر کنید.
سپس دو راه پیش روی شماست! می توانید به کمک پرواز مستقیم یا سایر پرواز های غیر مستقیم به این رودخانه برسید. اما هر زمان که تصمیم گرفتید سختی این دیدار را به جان بخرید، یادتان باشد که بلیط هایتان را برای اواخر جولای تا اوایل دسامبر رزرو کنید.

۰۴

۰۵

۰۶

۰۷

۰۸

۰۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۷

۱۸

دنبال تور برای آخر این هفته هستی؟ تورهای طبیعت گردی یک روزه و چند روزه در سراسر ایران ....
تور طبیعت گردی لینک بالا را کلیک کن
در مورد سفر سوالی دارید؟ همکاران ما در تورلند آماده پاسخگویی به شما هستند...
۰۲۱-۸۸۹۳۳۰۱۶ مشاوره رایگان
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

رودخانه ۵ رنگ در کشور کلمبیا
4 (80%) 1 vote
به اشتراک بگذارید:

زمانیکه با تورلند آشنا شدم، سرزمین کوچک من وسعت پیدا کرد، قدم به دنیای تازه ای گذاشتم که لحظه به لحظه اش شگفتی شده و دنیای من ابعاد جهان رو به خودش گرفته... حالا من هر روز در سفرم و همیشه همسفرهای دوست داشتنی و خوش مشرب در تورلند کنارم هستند.

جوابی بنویسید::

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.