هتل های عجیب دنیا

خاص ترین هتل ها

تجربه ۱ شب اقامت در یکی از هفت هتل‌ هتل خاص و عجیب دنیا در کشورهای مالزی, فنلاند، ژاپن، بلژیک، هلند، استرالیا و بولیوی باید خیلی باحال باشه!!! در ادامه با تک تک این هتل ها آشنا شوید…

دنبال تور خارجی ارزان هستی؟ تورهای خارجی در سراسر جهان ....
تور خارجی لینک بالا را کلیک کن

هتل ۹ ساعته ژاپن
این هتل دارای یکی از عجیب ترین قوانین است. شما در این مکان تنها ۹ ساعت وقت دارید تا کارهای خود را انجام دهید. زمان بندی کلی نیز به این صورت است: یک ساعت حمام کردن، هفت ساعت استراحت، یک ساعت نیز برای جمع کردن وسایل و ترک هتل وقت دارید. طرح کلی این هتل به رنگ سفید است که آن را تا حدی عجیب تر نیز می کند.

۱

هتل نفتی مالزی
این سکوی نفتی که سال های پیش کار می کرده است حال تغییر کاربری داده و به یک هتل تبدیل شده است. این هتل در میان سه عدد از مجموعه جزایر مالزی در اقیانوس ارام قرار دارد. این هتل دارای اتاق های راحت و بسیار زیبا ست و بیشتر افراد برای غواصی به این هتل می آیند.

۲ (۱)

هتل الیوشین هلند
هواپیمای رهبر سابق آلمان شرقی هتل ۵ ستاره شد!!!
همانطور که از اسم این هتل پیدا است، قبلا این مکان فضای داخلی یک هواپیمای ایلیوشین ۱۸ بوده است اما حالا به یک هتل در هلند تبدیل شده است. با توجه به اندازه بزرگ این هواپیما میهمانان فضای بسیار زیادی در اختیار دارند و همچنین امکانات زیادی نیز در دسترس این افراد می باشد.
قسمت کابین خلبان دست نخورده باقی مانده و مهمانان مستقیم می توانند ضمن استفاده از فضای هتل ، از قسمت کابین هم بازدید داشته باشند.
کارآفرین هلندی “بن تیجسین” صاحب کمپانی هتل سوئیتس، که پیشتر مکانهایی مانند زندان و قایق را هتل کرده، این هواپیما را خریداری کرده و آنرا تبدیل به هتل لوکس کرده است.
هواپیما پیش از این در روستایی در مرز آلمان رستوران شده بود و مردم از آن بعنوان رستوران استفاده می کردند.
پس از خریداری هواپیما، آنرا از آلمان به روستای تگو در هلند منتقل کرد و هزاران یورو خرج تغییر کاربری هواپیما کرد.
برای اقامت در این هتل که سونا، جکوزی، رستوران، تجهیزات تلویزیونی و آشپزخانه و … دارد، باید شبی ۳۵۰ یورو پرداخت کرد.

۳

هتل صحرایی استرالیا
این هتل در قلب بیابان های بی آب و علف استرالیا قرار دارد و شاید در آن منطقه ای که هیچگونه زندگی ای وجود ندارد این هتل حکم جواهر را داشته باشد. این هتل ۵۰ اتاق خواب دارد که ۱۹ عدد از آن ها متشکل از معدن های سنگ عقیق در زیر زمین هستند.

۴

هتل تروی بلژیک
افرادی که به کشور بلژیک سفر می کنند می توانند در این هتل عجیب اقامت کنند و در طول اقامت خود را یکی از سربازان تروی فرض کنند. این هتل تنها ۱۰ اتاق خواب دارد و به صورت اسب تروجان طراحی شده است.

۵

هتل کاکسلاتانن فنلاند
همانطور که از اسم بسیار سخت این هتل مشخص است ما با هتلی عجیب روبرو هستیم. اتاق های این هتل در زیر زمین های پوشیده از برف فنلاند قرار دارند ولی شاید با دیدن سقف شیشه ای و چشم انداز بسیار زیبا در هنگام شب سرمای احتمالی را فراموش کنید.

۶

هتل نمکی بولیوی
اگر از آن دسته افرادی هستید که نمک را بسیار زیاد دوست دارند پس باید حتما به این هتل سری بزنید. این هتل در بولیوی قرار دارد و تمام اجزای آن از نمک درست شده و شما تمام وقت در نمک ها غوطه ور هستید.

۷

دنبال تور برای آخر این هفته هستی؟ تورهای طبیعت گردی یک روزه و چند روزه در سراسر ایران ....
تور طبیعت گردی لینک بالا را کلیک کن
در مورد سفر سوالی دارید؟ همکاران ما در تورلند آماده پاسخگویی به شما هستند...
۰۲۱-۸۸۹۳۳۰۱۶ مشاوره رایگان
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

هتل های عجیب دنیا
4 (80%) 1 vote
به اشتراک بگذارید:

زمانیکه با تورلند آشنا شدم، سرزمین کوچک من وسعت پیدا کرد، قدم به دنیای تازه ای گذاشتم که لحظه به لحظه اش شگفتی شده و دنیای من ابعاد جهان رو به خودش گرفته... حالا من هر روز در سفرم و همیشه همسفرهای دوست داشتنی و خوش مشرب در تورلند کنارم هستند.

جوابی بنویسید::

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.