۱۵ شهر فوق العاده زیبای اروپا (قسمت دوم)

با ما در تورلند همراه باشید تا در بخش دوم  از مقاله ی ۱۵ شهر فوق العاده زیبای اروپا،  با تعدادی دیگر از این شهرها آشنا شویم.

۶) بلد، اسلوامی (Bled, Slovenia)

بلد، در کوهپایه های رشته کوه آلپ و در سواحل یکی از چشم نوازترین دریاچه های جهان قرار دارد. تماشای سطح آرام دریاچه در صبح زود به همراه منظره ی کوه ها که تصویر آن ها در آب بازتاب می شود بسیار روح بخش و دل انگیز است.

دنبال تور خارجی ارزان هستی؟ تورهای خارجی در سراسر جهان ....
تور خارجی لینک بالا را کلیک کن

۶

۷) نوی ساد، صربستان (Novi Sad, Serbia)

این شهر را با موزه های بی شمار، بناهای یادبود و گالری های فراوانش می شناسند. بی شک این شهر را پایتخت فرهنگی صربستان می دانند. نماد این شهر بناهای نظامی “پترواردین” است که دارای مناظر زیبا به سمت شهر می باشد. مطمان باشید از تماشای این شهر فوق العاده و خانه های رنگارنگش پشیمان نخواهید شد.

۷

۸) کمان، آلبانی (Koman, Albania)

این شهر مثال زدنی ارزش توقف و تماشای زیبایی های طبیعی دریاچه کمانی را دارد. “آب های آزور” ، سواحل چشم نوازی که با درختان سبز پوشیده شده است همه و همه به انسان این ایده را می دهد که نمی توان مکانی به این زیبایی پیدا کرد.

۸

۹) روندا، اسپانیا (Ronda, Spain)

این شهر منحصر بفرد انگار که در پرتگاه دره قرار دارد.  قدم زدن در شهر و لذت بردن از جو منحصر بفرد آن می تواند شما را به وجد آورد.

۹

۱۰) چسکی کروملوف، جمهوری چک (Český Krumlov, Czech Republic)

فضای فوق العاده ی پیاده روها، پل ها و خانه های دوست داشتنی شهر بهمراه مردم مهمان نواز تنها بخشی از چیزهایی است که این شهر را تبدیل به محیطی جذاب و دوست  داشتنی و پرمخاطب برای اکثر بازدید کنندگان کرده است.

۱۰

قسمت سوم این مقاله را از دست ندهید.

در ادامه آخرین بخش از شهرهای دیدنی اروپا را با هم خواهیم دید…

دنبال تور برای آخر این هفته هستی؟ تورهای طبیعت گردی یک روزه و چند روزه در سراسر ایران ....
تور طبیعت گردی لینک بالا را کلیک کن
در مورد سفر سوالی دارید؟ همکاران ما در تورلند آماده پاسخگویی به شما هستند...
۰۲۱-۸۸۹۳۳۰۱۶ مشاوره رایگان
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

۱۵ شهر فوق العاده زیبای اروپا (قسمت دوم)
5 (100%) 1 vote
به اشتراک بگذارید:

زمانیکه با تورلند آشنا شدم، سرزمین کوچک من وسعت پیدا کرد، قدم به دنیای تازه ای گذاشتم که لحظه به لحظه اش شگفتی شده و دنیای من ابعاد جهان رو به خودش گرفته... حالا من هر روز در سفرم و همیشه همسفرهای دوست داشتنی و خوش مشرب در تورلند کنارم هستند.

جوابی بنویسید::

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.