دریاچه رویایی مونت ژاپن

اگر قصد سفر به ژاپن را دارید، برای بازدید از شهرهای بزرگ توکیو، اساکا و کوب حتمن برای شما جذاب خواهد بود.اما گاهی اوقات ممکن است مکان هایی وجود داشته باشد که در هیچ کتاب راهنمای سفری به آنها اشاره نشده است درحالیکه اگر جاذبه های توریستی بیشتری نسبت به مکان های شناخته شده نداشته باشند، جاذبه ی کمتری هم ندارند. ژاپن کشوری پهناور با جاذبه های طبیعی فراوان در نواحی مختلف خود است. احتمالا یکی از این مکان های جذاب و دیدنی شما را به سمت تالاب یا دریاچه ای زیبا در استان گیفو هدایت می کند. این دریاچه به نام “مونت” مشهور است.

۱

دنبال تور خارجی ارزان هستی؟ تورهای خارجی در سراسر جهان ....
تور خارجی لینک بالا را کلیک کن

۲

۳

۴

این مکان در کوه های اطراف شهر “سکی” قرار دارد و یکی از صدها معابد دیدنی ژاپن محسوب می شود. به خودی خود معبد “نمیچی” چیزی بیشتر از یک ساختمان چوبی که در آن خدایان و الهه ها را می پرستند و برای ژاپنی ها نماد ایمان و اعتقاد محسوب می شود نیست، اما در نزدیکی آن دریاچه ای قرار دارد که توجه فراوانی را بدلیل زیبایی خارق العاده اش و شباهت آن به نقاشی های مشهور “کلاد مونت” به خود جلب می کند.

این دریاچه ی بسیار زیبا با آبهای روشن و شفاف و آبی خود صحنه ی چشم نوازی را برای هر بیننده ای ایجاد می کند. زمانیکه در آنجا مشغول عکاسی هستید قطعن متوجه شباهت غیر قابل انکار آن به سری نقاشی های نیلوفر آبی مونت خواهید شد.
از این زیبایی سحرآمیز ژاپن لذت ببرید.

۶

۷

۸

۹

بی شک قبل از رفتن به ژاپن، تنها با دیدن این دو عکس، شما نیز متوجه شباهت این دریاچه سحرآمیز و نقاشی مونت خواهید شد.

۱۰

WLA_metmuseum_Water_Lilies_by_Claude_Monet

دنبال تور برای آخر این هفته هستی؟ تورهای طبیعت گردی یک روزه و چند روزه در سراسر ایران ....
تور طبیعت گردی لینک بالا را کلیک کن
در مورد سفر سوالی دارید؟ همکاران ما در تورلند آماده پاسخگویی به شما هستند...
۰۲۱-۸۸۹۳۳۰۱۶ مشاوره رایگان
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

دریاچه رویایی مونت ژاپن
رتبه این مقاله
برچسب ها ,
به اشتراک بگذارید:

زمانیکه با تورلند آشنا شدم، سرزمین کوچک من وسعت پیدا کرد، قدم به دنیای تازه ای گذاشتم که لحظه به لحظه اش شگفتی شده و دنیای من ابعاد جهان رو به خودش گرفته... حالا من هر روز در سفرم و همیشه همسفرهای دوست داشتنی و خوش مشرب در تورلند کنارم هستند.

2 دیدگاه On دریاچه رویایی مونت ژاپن

جوابی بنویسید::

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.